Nowa Micropedia jest jeszcze w fazie beta. W razie problemów, napisz maila na pomoc@wiki.mikronacje.info albo zgłoś go na kanale na Mikronacyjnym Discordzie!
Strony z największą liczbą kategorii
Z Micropedia
Poniżej wyświetlono co najwyżej 500 wyników w zakresie od 1 do 500.
- Arsenij Abramov (18 kategorii)
- Januszeł Kuceł (10 kategorii)
- Tomasz Valois - Wettin von Weerland (10 kategorii)
- Ludwik Tomović (9 kategorii)
- Maciej Faron (9 kategorii)
- Frederick Martin Hufflepuff (9 kategorii)
- Wettinowie (8 kategorii)
- Andrzej Swarzewski (8 kategorii)
- Federacja Nordacka (8 kategorii)
- Sergey Aksynov (8 kategorii)
- Ocean Wirtualny Północny (8 kategorii)
- Wyspa Ahara (8 kategorii)
- Arkadiusz von Wettyn (8 kategorii)
- Marcin I Mikołaj (8 kategorii)
- Góry Bariery (8 kategorii)
- Kahimakany (7 kategorii)
- Siergiusz Asketil (7 kategorii)
- Metodystyczny Kościół Mikronacyjny (7 kategorii)
- Józef von Everec (7 kategorii)
- Ocean Wirtualny Centralny (7 kategorii)
- Ocean Wirtualny Południowy (7 kategorii)
- Wojna domowa w Santanii i Burgii (7 kategorii)
- Ocean Wirtualny Wschodni (7 kategorii)
- Narodowy Ruch Ludowo-Obronny (7 kategorii)
- Wolna Wieś Kucybały (7 kategorii)
- Neohumanizm (7 kategorii)
- Gaius Cornelius Ligotus (7 kategorii)
- Wyspa Bialenia (7 kategorii)
- Sviatoslav Abramov (6 kategorii)
- II Our Sound - Micronation Song Contest (6 kategorii)
- Frederik Willem van Oranje-Nassau (6 kategorii)
- Aleksander Malinokan (6 kategorii)
- Ziemia Franciszka Józefa (6 kategorii)
- Pel Nander (6 kategorii)
- Letycja (6 kategorii)
- Szymon Uchastok (6 kategorii)
- Wyspa Fjara (6 kategorii)
- III Our Sound - Micronation Song Contest (6 kategorii)
- Robert van Buuren (6 kategorii)
- Mancaladzyzm (6 kategorii)
- Alexus Sergius Ligotus (6 kategorii)
- Narodowy Kościół Wierzących (6 kategorii)
- Andrew Uvarov (6 kategorii)
- Ligocka Cerkiew Prawosławna (6 kategorii)
- Nordacka Agencja Kosmiczna (6 kategorii)
- Państwa Karwino-Wielkiego Kacku i Dąbrowo-Wiczlina (6 kategorii)
- Catalán (6 kategorii)
- Kontynent Wschodnio-północny (6 kategorii)
- Rada Neocontu (6 kategorii)
- Edward Krieg (5 kategorii)
- Alexander Bleeser (5 kategorii)
- Uhraińska Armia Powstańcza (5 kategorii)
- Przeglądowa lista państw i terytoriów mikroświata (5 kategorii)
- Mateusz van Żukowski (5 kategorii)
- Zbyszko Browarczyk (5 kategorii)
- Instytut Nauk Astronomicznych i Geograficznych (5 kategorii)
- Sqaderyzm (5 kategorii)
- Awara (5 kategorii)
- Markus Wettin (5 kategorii)
- SPD (5 kategorii)
- Terytorium Modeny (5 kategorii)
- Laszk Młynariew (5 kategorii)
- Konstancja Albertosiga (5 kategorii)
- Pagansaga (5 kategorii)
- Marietta della Veronese (5 kategorii)
- Rada Języka Nordish (5 kategorii)
- Albert I (5 kategorii)
- Almera Zachodnia (5 kategorii)
- Republika Szkocji i Irlandii (5 kategorii)
- Artur I Piotr (5 kategorii)
- Orzislav von Thorn-Todd (5 kategorii)
- Republika Muratyki (5 kategorii)
- Radogost Radziwil (5 kategorii)
- Robert Janusz von Thorn-Czekański (5 kategorii)
- Szymon Nowicki (5 kategorii)
- Kortezy Walencji (5 kategorii)
- Tuolelenkka (5 kategorii)
- Prezydenci Federacji Slawonii (5 kategorii)
- Hewret (5 kategorii)
- Lista Obszarów bez przynależności państwowej (OBPP) (5 kategorii)
- Ola Marcjan-Chojnacka (5 kategorii)
- Malik-al-Mulk (5 kategorii)
- Otton Van Der Berg (5 kategorii)
- Surmeński Kościół Chrześcijański (5 kategorii)
- Valencia (5 kategorii)
- Alexander Wnuczowski (5 kategorii)
- Hugh O'Brien (5 kategorii)
- PiotrBud (5 kategorii)
- Wydarzenia dotyczące Aralii (5 kategorii)
- Kamiljan de Harlin von Wespucci (5 kategorii)
- Wspólnota Korony Ebruzów (5 kategorii)
- Ałakan-Pedi (5 kategorii)
- Józefina Franciszka I (5 kategorii)
- Brasela (5 kategorii)
- William Dunkled (5 kategorii)
- Ola de Bourbon-Hughson (5 kategorii)
- Kranodarska Gora (5 kategorii)
- Księstwo Shanii (5 kategorii)
- Santiago de Palma (5 kategorii)
- Reformowany Kościół Chrześcijan Micronacyjnych (5 kategorii)
- Kontynent Centralno-północny (5 kategorii)
- Altair Alfa de Bourbon (5 kategorii)
- I Our Sound - Micronation Song Contest (5 kategorii)
- Generaliat de Istoń (5 kategorii)
- Jan de Kaniewski (5 kategorii)
- Aaron Rozman (5 kategorii)
- Imperialna Federacja Doctriny (5 kategorii)
- Rijksoverheid (5 kategorii)
- Królestwo Genovii (5 kategorii)
- Eleonora de Médici de Catalán (5 kategorii)
- Wargizm (5 kategorii)
- Teronia (5 kategorii)
- Towarzysz Wanda (5 kategorii)
- Wojna skawlandzka (5 kategorii)
- Cesarstwo Insulii (5 kategorii)
- Juan Samir El Guevara de Vetonia (5 kategorii)
- Arakhania (5 kategorii)
- Elfida (5 kategorii)
- Piotr Romanow (5 kategorii)
- Fryderyk August von Wettin (5 kategorii)
- Wojna uznaniowa (5 kategorii)
- Wyspa Nowa Sclavinia (5 kategorii)
- X Our Sound - Micronation Song Contest (5 kategorii)
- Król Niderlandów (5 kategorii)
- Warkonia (5 kategorii)
- V Our Sound - Micronation Song Contest (5 kategorii)
- Martin Verner (5 kategorii)
- Dom Habsburgów Lotaryńskich (5 kategorii)
- Armadillo (5 kategorii)
- Ametyst Faradobus (5 kategorii)
- Polliński układ słoneczny (5 kategorii)
- Asinnia (5 kategorii)
- Aleksy (Porošenkas) (5 kategorii)
- Corleone City (5 kategorii)
- Konrad II Mazowiecki (5 kategorii)
- Mateusz Smiff (5 kategorii)
- Diana Mary Thatcher (5 kategorii)
- Fiodor Swirydiuk (5 kategorii)
- Tomasz Sokołowicz (5 kategorii)
- Deklaracja Rozbioru (5 kategorii)
- Puerto Zafiro (4 kategorie)
- Patrick Vasco (4 kategorie)
- Salvi (4 kategorie)
- Nikodem Ścięgiczew (4 kategorie)
- Nowograd (4 kategorie)
- II Orientvision (4 kategorie)
- Powiat Litowski (4 kategorie)
- Wolne Miasto Lavenburg (4 kategorie)
- Morze Międzykontynentalne (4 kategorie)
- Wybory kanclerskie w Polnau, październik 2007 (4 kategorie)
- Jerzy Maksymilian van Oranje-Nassau (4 kategorie)
- Wyspy Triland (4 kategorie)
- Rządy w Polnau (4 kategorie)
- Szwejkizm (4 kategorie)
- Xiasong (4 kategorie)
- Helmut Ganzkohl (4 kategorie)
- Lenno Skytyjskie (4 kategorie)
- Cymeria (4 kategorie)
- Nordawizja (4 kategorie)
- Wiktor Coj (4 kategorie)
- Mikroświatowa Unia Piłkarska (4 kategorie)
- Tumen (4 kategorie)
- Królestwo Szelenyi (4 kategorie)
- Morze Bezkresne (4 kategorie)
- Gustav Heinemann (4 kategorie)
- Rzeczypospolita Formułowa (4 kategorie)
- Zadolia (4 kategorie)
- Kościół Bizantyjsko-Sclaviński (4 kategorie)
- Zielony Kościół (4 kategorie)
- Królestwo Chorwacji (4 kategorie)
- Archipelag Tokugawy (4 kategorie)
- Ludwik Bourbon (4 kategorie)
- Green Teuton (4 kategorie)
- Aborcjusz Struszyński (4 kategorie)
- Cesarstwo Bizantyjskie (4 kategorie)
- Emirate News (4 kategorie)
- Władcy Szkocji i Irlandii (4 kategorie)
- Megapolis (4 kategorie)
- Kajetan von Linxus (4 kategorie)
- Zjednoczenie Sarmacji i Wandystanu (4 kategorie)
- Klindia Television (4 kategorie)
- Lukrecja-Charlotta II (4 kategorie)
- Wybory kanclerskie w Polnau, styczeń 2008 (4 kategorie)
- Manifestacja na Plaza Mayor de Valencia (4 kategorie)
- Jezioro Błękitne (4 kategorie)
- Municipio (4 kategorie)
- Najjaśniejsze Księstwo Kucelgradu-Freugsburga (4 kategorie)
- Mateusz von Karczewski (4 kategorie)
- San Martin (La Palma) (4 kategorie)
- Kraje Korony Świętego Stefana (4 kategorie)
- Nordheim (4 kategorie)
- Toruńsko-Katolicyzm (4 kategorie)
- Nursułtan (cesarz Koruby) (4 kategorie)
- Archipelag Antyry (4 kategorie)
- Dinar (4 kategorie)
- Skoll wz. 2010 (4 kategorie)
- Wojna Kucelgradu z Batawią (4 kategorie)
- Dowódcy Armii Królestwa Dreamlandu (4 kategorie)
- Drezno (4 kategorie)
- Wspólnota Anglikańska (4 kategorie)
- Wyspa Ciemnogród (4 kategorie)
- Parlament (4 kategorie)
- Elisabeth Victoria, księżna Walii i Yorku (4 kategorie)
- Polsko-Uhraińskie Stronnictwo "Svoboda" (4 kategorie)
- Stany Generalne (Niderlandy) (4 kategorie)
- WszechChanat Izaelu (4 kategorie)
- Malcher Estery Naw (4 kategorie)
- Morze Wirtualne (4 kategorie)
- Samban Zachodni (4 kategorie)
- Natuurzondiih (4 kategorie)
- Alexander Kryvosheyev (4 kategorie)
- Broskwa (4 kategorie)
- Kakuty (4 kategorie)
- Trizondalski Dom Kultury i Tradycji (4 kategorie)
- Operar (4 kategorie)
- Elder (4 kategorie)
- Konsul (4 kategorie)
- Ród Ligotus (4 kategorie)
- Paweł von Gratz (4 kategorie)
- Nordish (4 kategorie)
- Tossa de Mar (4 kategorie)
- Lord Admiralicji (4 kategorie)
- Archipelag Arakhański (4 kategorie)
- Pokój Berliński (4 kategorie)
- Śląsk (4 kategorie)
- George, książę Windsoru (4 kategorie)
- Unia Nordaty Północnej (4 kategorie)
- Rzesza Książęca Learvén (4 kategorie)
- Język wschodnio-skarlandzki (4 kategorie)
- Kanclerze Kugarii (4 kategorie)
- Republika GCH (4 kategorie)
- III Orientvision (4 kategorie)
- Mieżwodnoje (4 kategorie)
- Pięciogród (4 kategorie)
- Margon (4 kategorie)
- Belburg (4 kategorie)
- Nowy Londyn (4 kategorie)
- Morvan Miliste (4 kategorie)
- Robert Schmitz (4 kategorie)
- Julia Schmidt (4 kategorie)
- Rada Koronna (4 kategorie)
- Falow Van Lauenburg (4 kategorie)
- Alpeny (4 kategorie)
- Metodyzm (4 kategorie)
- Filaret (patriarcha Brodrii) (4 kategorie)
- Karolina von Lichtenstein (4 kategorie)
- Skrijat Wszechsławii (4 kategorie)
- George Bash (4 kategorie)
- Buddyzm Rajński (4 kategorie)
- Morze Surmalajskie (4 kategorie)
- Stronnictwo Rojalistyczno- Konserwatywne (Brodria) (4 kategorie)
- AKD (4 kategorie)
- Rzesza Regnejska (4 kategorie)
- Batts Cavayero (4 kategorie)
- Jodzia (4 kategorie)
- Szaman (4 kategorie)
- Córdoba (4 kategorie)
- Nowa Temeria (4 kategorie)
- Antoine de Catalán (4 kategorie)
- Pięciopolska Zachodnia (4 kategorie)
- Katedra ds. Języka Nordish (4 kategorie)
- Republika Wilkinii (4 kategorie)
- Układ Grodziski (4 kategorie)
- Żydowska Gmina Wyznaniowa w Grodzisku (4 kategorie)
- Wyspa Ziemia Obiecana (4 kategorie)
- Naczelnicy Państwa Republiki Banackiej (4 kategorie)
- Vopiscus Capenius (4 kategorie)
- Brugijski Kościół Reformowany (4 kategorie)
- Zjednoczona Lewica Mikronacyjna (4 kategorie)
- Karniola (4 kategorie)
- Nowy Morland (4 kategorie)
- Kedar via Margończyk (4 kategorie)
- Powstanie Marcowe (4 kategorie)
- Autonomiczna Republika Bantu (4 kategorie)
- Wódz (4 kategorie)
- Vetograd (4 kategorie)
- Sąd Królewski (4 kategorie)
- Yaraeh Euskadi (4 kategorie)
- Zgromadzenie (4 kategorie)
- Filharmonia Luksemburska (4 kategorie)
- Republika Białogóry (4 kategorie)
- TomBond I (4 kategorie)
- Królestwo Aryunu (4 kategorie)
- Wilhelm von Wettin (4 kategorie)
- Związek Pięciopolski (4 kategorie)
- Lord Generalicji (4 kategorie)
- I Orientvision (4 kategorie)
- Miria (4 kategorie)
- Pokój Warkoński (4 kategorie)
- Gerard Szopkowski (4 kategorie)
- Wyspa Gorandia (4 kategorie)
- Marszałek Armii Królewskiej (4 kategorie)
- Małgorzata Glucksburg-Hoherlohe (4 kategorie)
- Atlantydzki Kościół Katolicki (4 kategorie)
- Królewska Akademia Morska (4 kategorie)
- Maria III (4 kategorie)
- Paul von Panevnick (4 kategorie)
- Sambaniana (gazeta) (4 kategorie)
- Wicekrólestwo Białogóry (4 kategorie)
- Reprezentacja Trizondalu w piłce nożnejj (4 kategorie)
- Nowy Webland (4 kategorie)
- Autonomiczna Republika Noklezji (4 kategorie)
- Principato di Acri (4 kategorie)
- Muut (4 kategorie)
- Kumar Nerenda Mukherjee (4 kategorie)
- Cillian Saerucaeg (4 kategorie)
- Sankt Mikhailov (4 kategorie)
- Daron Lynch (4 kategorie)
- Piotr Pawłowicz-Dostojewski (4 kategorie)
- Związek Republik Gregoriańskich (4 kategorie)
- Karton Soku Potocki (4 kategorie)
- Slawonia w konkursie Orientvision (4 kategorie)
- Książę Móstoles (4 kategorie)
- Rząd Interlandu (4 kategorie)
- VIII Our Sound - Micronation Song Contest (4 kategorie)
- Bałdarasz (4 kategorie)
- Akademia Sclavińska im. Stanisława Gertalda (4 kategorie)
- Hans von Witt (4 kategorie)
- Państwo Integracyjnie Autonomiczne Arabia (4 kategorie)
- Terytorium Wydzielone Rotrii (4 kategorie)
- Hołd lenny Skytji (4 kategorie)
- Nowal (4 kategorie)
- Katolicki Kościół Tyrencji (4 kategorie)
- Oleg Petlurovych (4 kategorie)
- Kluż (4 kategorie)
- Konflikt mikrosławiańsko-skarlandzki (4 kategorie)
- Oxbay (4 kategorie)
- Mateusz72 (4 kategorie)
- Paulina Celeste (4 kategorie)
- Sambaniana FC (4 kategorie)
- WC (4 kategorie)
- Televizja Rzeczpospolita (4 kategorie)
- Wicekrólestwo Estelli Wschodniej (4 kategorie)
- Liga Królewska (4 kategorie)
- Reprezentacja VRP w piłce nożnej (4 kategorie)
- Huracán Ciudad Bolivar (4 kategorie)
- Gallun (4 kategorie)
- Arkadiusz Hazariasz (4 kategorie)
- Dominium Mudy (4 kategorie)
- Morbhan Poblachta Arm (4 kategorie)
- Cesarstwo Samundy (4 kategorie)
- Hadenbergia (4 kategorie)
- Sankt Petersburg (4 kategorie)
- Farhat Ugokadze (4 kategorie)
- Historia wczesna Czarnego Kraju (4 kategorie)
- Wielka Trójka (4 kategorie)
- Królestwo Baridas (4 kategorie)
- Archipelag Inselijski (4 kategorie)
- Turonj (4 kategorie)
- Majkel Bumbum (4 kategorie)
- Badrenia (4 kategorie)
- Parlamenty Autonomiczne w Królestwie Skarlandu (4 kategorie)
- VII Our Sound - Micronation Song Contest (4 kategorie)
- Johannes Albert (4 kategorie)
- Władcy Przedrusii (4 kategorie)
- Michalek (4 kategorie)
- Lista państw historycznych (4 kategorie)
- Los N'gongos (4 kategorie)
- August IV Bierzyński de Medici (4 kategorie)
- Królewska Gubernia Hirshbergii (4 kategorie)
- Ekumeniczny Kościół Prawoicki (4 kategorie)
- Adam Michlev (4 kategorie)
- Enda Kenny (4 kategorie)
- Paulos Petrosigos (4 kategorie)
- Angela Keller (4 kategorie)
- Wierzenia Apaczów (4 kategorie)
- Galmartena SK Angemont (4 kategorie)
- Interlandzka Orientyka Zachodnia (4 kategorie)
- Wowa Jecmienow (4 kategorie)
- Orientvision (4 kategorie)
- Alejandro de Catalán (4 kategorie)
- Matwiej Skarbnikow (4 kategorie)
- Santa Ana (4 kategorie)
- Razuri i Zegisa (4 kategorie)
- Historia współczesna Czarnego Kraju (4 kategorie)
- Królestwo Batawii (4 kategorie)
- Generalidad de Valencia (4 kategorie)
- Islamska Federacja Republik Arabskich (4 kategorie)
- Provincia de Rohan (4 kategorie)
- Konstytucja Niderlandów (4 kategorie)
- VI Our Sound - Micronation Song Contest (4 kategorie)
- Hart (4 kategorie)
- Zakłady Zbrojeniowe Bombardier (4 kategorie)
- Krzysztof Kwazi (4 kategorie)
- Kaworu Nagisa (4 kategorie)
- Królewska Marynarka Wojenna Dreamlandu (4 kategorie)
- El Presidente (4 kategorie)
- Juan Wilhelm Ludwik Grenaldi (4 kategorie)
- Kukryla Mniejsza (4 kategorie)
- Quebec (4 kategorie)
- Pavel Abramovic (4 kategorie)
- Neocity (4 kategorie)
- Menia (4 kategorie)
- Fer (4 kategorie)
- Zjednoczone Emiraty Chattyckie (4 kategorie)
- Daniel von Witt (4 kategorie)
- II Wojna Kucelgradzka (4 kategorie)
- Ocean Wirtualny Zachodni (4 kategorie)
- Inkasja (4 kategorie)
- Sojusz Polityczno Militarny Sił Połączonych (4 kategorie)
- Bartosz Ugledan (4 kategorie)
- Symbole narodowe Ochrydii (4 kategorie)
- Białogórska Republika Ludowa (4 kategorie)
- Język surmalajski (4 kategorie)
- Czechy (4 kategorie)
- Kassandra Kassi (4 kategorie)
- Archipelag Palmowy (4 kategorie)
- Edward Bierkut (4 kategorie)
- Embe I (4 kategorie)
- Harvey Leche (4 kategorie)
- Salinas (4 kategorie)
- Ewa Gałkina (4 kategorie)
- Land Brandia (4 kategorie)
- Królestwo Etiudy (4 kategorie)
- Triumwirat Tyreński (4 kategorie)
- Luis Enrique Olivares (4 kategorie)
- Pablo Neruda (4 kategorie)
- El Reino (4 kategorie)
- Wyspy Równonocne (4 kategorie)
- Xarthat Xio (4 kategorie)
- Bohider Lasklajov (4 kategorie)
- Kraj Walencji (4 kategorie)
- Torendia (4 kategorie)
- Rohan (4 kategorie)
- Józef Kalicki (4 kategorie)
- Kościół Antywirtualny (4 kategorie)
- Czerwony Kapturek (4 kategorie)
- Piotr Wettin (4 kategorie)
- Fryderyk X Glucksburg-Hoherlohe (4 kategorie)
- Kastoria (4 kategorie)
- Archipelag Pięciopolski (4 kategorie)
- Ludowy Ruch Monarchistyczny "Kosynier" (4 kategorie)
- Okręg Autonomiczny Ludowo-Demokratycznej Republiki Zongyi (4 kategorie)
- Bakczysaraj (4 kategorie)
- Edward II (4 kategorie)
- Wyspa Ramberta (4 kategorie)
- Abdullah Aykm (4 kategorie)
- Mardred von Salvepol-Nova Vita (4 kategorie)
- Vaarland (4 kategorie)
- Akrypa Swarzewski (4 kategorie)
- Kaharonea (4 kategorie)
- Terytorium wysp ODA (4 kategorie)
- Hrabstwo Manthyyny (4 kategorie)
- Folke Grmeslav Plęzsivlzciji (4 kategorie)
- Mikołaj Arped-Muzyk (4 kategorie)
- Ławica Żubrów (4 kategorie)
- Roan Łuryx (4 kategorie)
- Statut Wspólnoty Autonomicznej (4 kategorie)
- Berlin (4 kategorie)
- Samunda (4 kategorie)
- Bohuslav Rusák (4 kategorie)
- Lene (4 kategorie)
- Alkad (4 kategorie)
- Pedro Camayo (4 kategorie)
- Anilla-Vissina (4 kategorie)
- Daniło de la Vega (4 kategorie)
- Piotr Kościński (4 kategorie)
- Wiktor Chruszczenko (4 kategorie)
- Związek Kolektywistycznych Republik Rad (4 kategorie)
- Karol I de Catalan (4 kategorie)
- IV Our Sound - Micronation Song Contest (4 kategorie)
- Octavien I Catalán (4 kategorie)
- Dreamopolis (4 kategorie)
- Bartłomiej Jasiński (4 kategorie)
- Elisabeth Mary, księżna Walii (4 kategorie)
- Władcy Hirshbergii i Weerlandu (4 kategorie)
- Victoria (stolica) (4 kategorie)
- Heroldia Królestwa (Dreamland) (4 kategorie)
- Kościół Austro-Katolicki (4 kategorie)
- Mała Furii (4 kategorie)
- Warold X Gallun (4 kategorie)
- Czesław Ryszczak (4 kategorie)
- Antalgia (4 kategorie)
- Pius Maria Facibeni (4 kategorie)
- Siemianowice (4 kategorie)
- Lord Królewski (4 kategorie)
- Tygodnik Finansowo-Gospodarczy (4 kategorie)
- Askalon (3 kategorie)
- Wspólnota Państw Sojuszniczych (3 kategorie)
- Granica skarlandzko-francuska (3 kategorie)
- Uniwersytet Królewski w Trizopolis (3 kategorie)
- Baliwat Razuri (3 kategorie)
- Supereksfakty (3 kategorie)
- Cesarstwo Aztec (3 kategorie)
- Góry Batajańskie (3 kategorie)
- Rząd Patryka Szymańskiego (3 kategorie)
- Beatrycze II (3 kategorie)
- Księstwo Wilkowyjskie (3 kategorie)
- Szefowie rządu Przedrusii (3 kategorie)
- Cheewazz Khadil (3 kategorie)
- Martin van Spider - de Archien - Krieg (3 kategorie)
- Bitwa o Kucelgrad (3 kategorie)
- Media Ghafur (3 kategorie)
- Federalna Republika Klindojska (3 kategorie)
- Zjednoczenie Patriotyczne (3 kategorie)
- Andriejpolis (3 kategorie)
- Krzysztof Poland - Sokołowicz (3 kategorie)
- Pik Optimizma (3 kategorie)
- Senat Królestwa Victorii (3 kategorie)
- Kanugard (3 kategorie)