Micropedia Dyskusja użytkownika:91.216.134.48
Micropedia.png

Nowa Micropedia jest jeszcze w fazie beta. W razie problemów, napisz maila na pomoc@wiki.mikronacje.info albo zgłoś go na kanale na Mikronacyjnym Discordzie!

Dyskusja użytkownika:91.216.134.48

Strona dyskusji o „Użytkownik:91.216.134.48”

Witaj na Wikii Polska. Dzięki za edycję w artykule Rzeczpospolita Klindojska.

Proszę, załóż konto. Ułatwi Ci to kontakt ze społecznością projektu i sprawi, że wszystkie Twoje edycje będą trzymane w jednym miejscu.

Zostaw wiadomość na mojej stronie dyskusji, gdyby potrzebna była Ci jakakolwiek pomoc. -- Pel Nander (dyskusja) 15:27, gru 14, 2010

Witam :)

Primo, proszę o podpisywanie się w formie przyjętej na Wikipedii, czyli przy użyciu 4 tyld. W trybie wizualnym edycji wystarczy kliknąć olbrzymi guzik z napisem "Podpis".

Secundo, moja edycja była czysto techniczna, zmieniłam autorską tabelkę na szablon {{Kraj}} służący właśnie do przedstawiania danych tego rodzaju, więc raczej nie może być mowy o błędach merytorycznych.

Tertio, to jest encyklopedia, nie prywatna strona internetowa Królestwa, więc obawiam się, że obowiązują tu pewne ogólne standardy.

W razie pytań i wątpliwości, służe wsparciem i pomocą :)

/~/ Nadieżda Aleksiejewna Popowa | odpowiedz 10:15, gru 10, 2011 (UTC)


To jest strona dyskusji anonimowego użytkownika – takiego, który nie ma jeszcze swojego konta lub nie chce go w tej chwili używać. By go identyfikować, używamy adresów IP. Jednak adres IP może być współdzielony przez wielu użytkowników. Jeśli jesteś anonimowym użytkownikiem i uważasz, że zamieszczone tu komentarze nie są skierowane do Ciebie, utwórz konto lub zaloguj się – dzięki temu unikniesz w przyszłości podobnych nieporozumień.