Micropedia Dogmeat
Micropedia.png

Nowa Micropedia jest jeszcze w fazie beta. W razie problemów, napisz maila na pomoc@wiki.mikronacje.info albo zgłoś go na kanale na Mikronacyjnym Discordzie!

Dogmeat

Z Micropedia
Wersja z dnia 08:39, 19 gru 2009 autorstwa imported>Orzi (Utworzył nową stronę „'''Dogmeat''' - oprócz tego, że jego ulubionym hobby jest zabawa bramą do miasta (kilkukrotnie ją psuł, przez co mieszkańcy nie mogli się dostać do środka i mu…”)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)

Dogmeat - oprócz tego, że jego ulubionym hobby jest zabawa bramą do miasta (kilkukrotnie ją psuł, przez co mieszkańcy nie mogli się dostać do środka i musieli czekać aż kundel ją naprawi, co nie jest proste, jak jest się psem), ma w zwyczaju zmieniać kolor sierści równie często, co pewien przedwojenny piosenkarz. To właśnie od jednego z kolorów, w jakich paradował, wzięła się nazwa naszego baru - "Różowy Kundel". Pewne plotki głoszą, że za to wszystko odpowiadają mieszkańcy Shamo, którzy stroją sobie żarty, przemalowując pieska podczas jego snu (sam zainteresowany nie chce jednak o tym mówić). Poza tym, to on zazwyczaj koordynował większość prac budowlanych w mieście i zajmował się papierkową robotą. Obecnie chodzą plotki, iż leży zakopany przez Gofera na cmentarzu w Winktown.