Micropedia.png

Nowa Micropedia jest jeszcze w fazie beta. W razie problemów, napisz maila na pomoc@wiki.mikronacje.info albo zgłoś go na kanale na Mikronacyjnym Discordzie!

Dragon Throghter

Z Micropedia
Wersja z dnia 09:24, 10 cze 2009 autorstwa imported>MichałRadecki (Wycofano edycje użytkownika 88.199.84.4 (dyskusja). Autor przywróconej wersji to Pel Nander.)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)

Dragon Throghter - był gekonem żyjącym na półpustyni w Słomagromie. Został schwytany przez pracowników Słoma-Tech, gdzie skrzyżowano go z osobnikiem rasy ludzkiej. Po zakończeniu eksperymentów nie da się go odróżnić z wyglądu od człowieka, ale zachował jednak gekońskie nawyki, jak również zyskał niesamowitą zręczność. Po ucieczce szybko zasymilował się z ludźmi, poznał ich język oraz kulturę, co pozwoliło mu podjąć pracę jako mechanik. Dzięki radio w zakładzie mechanicznym zapoznał się z muzyką. Szczególnie zachwyciła go gra gitarzysty, dzięki czemu rozpoczął naukę gry na gitarze elektrycznej. Szybko dołączył do zespołu Mazrit, z którym nagrał płytę i dał kilka koncertów. Wraz z basistą tej formacji założył kapelę Gekonner, która jednak nie przetrwała zbyt długo z powodu katastrofy nuklearnej w Słomagromie, którą przeżył jako jedyny członek zespołu. Podczas wędrówek po pustyni natrafił na miasto Winktown, gdzie z lokalnymi mieszkańcami założył zespół Alcoslave.