Micropedia.png

Nowa Micropedia jest jeszcze w fazie beta. W razie problemów, napisz maila na pomoc@wiki.mikronacje.info albo zgłoś go na kanale na Mikronacyjnym Discordzie!

Hasseland: Różnice pomiędzy wersjami

Z Micropedia
imported>Primusowski
(Anulowanie wersji nr 47316 utworzonej przez 37.152.19.118 (dyskusja))
Linia 1: Linia 1:
'''Hasseland''' to zdrajcy bez honoru! Są bezwartościowymi psami na utrzymaniu Bialenii, bo nic innego im w życiu nie wychodzi!
+
'''Hasseland''' jest mikronacją, czyli państwem funkcjonującym tylko w internecie. Znajduje się na wyspach Razuri i Zegiesa, zajętych w 2012 r., a rozlokowanych w pobliżu kontynentu nazywanego Orientyką. W Internecie Hasseland funkcjonuje przede wszystkim na forum dyskusyjnym. Za datę powstania Hasselandu uznajemy 3 lipca 2001 r., kiedy to Królowa Magdalena I nadała pierwszemu mieszkańcowi Królestwa, dzisiejszemu królowi Piotrowi Pawłowi I, tytuł barona. Wówczas Hasseland zaczął funkcjonować jako oddzielne państwo. Dawno temu, w roku 2003, zostaliśmy zmuszeni do opuszczenia swoich terytoriów i błąkaliśmy się po polskim mikroświecie, szukając nowej ojczyzny. Rząd Emigracyjny Królestwa Hasselandu przez długi czas był jedyną legalną władzą naszego państwa. Przez długich 8 lat naszą przystanią było Księstwo Sarmacji, jednak ostatecznie musieliśmy je opuścić. Następnie gościliśmy w Demokracji Surmeńskiej. A od 2012 r. kolonizujemy nowe, własne ziemie. Zapraszamy wszystkich, aby dołączyli do naszego wspaniałego państwa. Zostańcie Hasselandczykami!
 +
 
 +
Link: http://hasseland.eu

Wersja z 08:48, 10 mar 2016

Hasseland jest mikronacją, czyli państwem funkcjonującym tylko w internecie. Znajduje się na wyspach Razuri i Zegiesa, zajętych w 2012 r., a rozlokowanych w pobliżu kontynentu nazywanego Orientyką. W Internecie Hasseland funkcjonuje przede wszystkim na forum dyskusyjnym. Za datę powstania Hasselandu uznajemy 3 lipca 2001 r., kiedy to Królowa Magdalena I nadała pierwszemu mieszkańcowi Królestwa, dzisiejszemu królowi Piotrowi Pawłowi I, tytuł barona. Wówczas Hasseland zaczął funkcjonować jako oddzielne państwo. Dawno temu, w roku 2003, zostaliśmy zmuszeni do opuszczenia swoich terytoriów i błąkaliśmy się po polskim mikroświecie, szukając nowej ojczyzny. Rząd Emigracyjny Królestwa Hasselandu przez długi czas był jedyną legalną władzą naszego państwa. Przez długich 8 lat naszą przystanią było Księstwo Sarmacji, jednak ostatecznie musieliśmy je opuścić. Następnie gościliśmy w Demokracji Surmeńskiej. A od 2012 r. kolonizujemy nowe, własne ziemie. Zapraszamy wszystkich, aby dołączyli do naszego wspaniałego państwa. Zostańcie Hasselandczykami!

Link: http://hasseland.eu