Micropedia.png

Nowa Micropedia jest jeszcze w fazie beta. W razie problemów, napisz maila na pomoc@wiki.mikronacje.info albo zgłoś go na kanale na Mikronacyjnym Discordzie!

Ola de Bourbon-Hughson: Różnice pomiędzy wersjami

Z Micropedia
imported>Rhadmor
imported>Pel Nander
m
Linia 70: Linia 70:
  
  
[http://wilk.erboka.org Jej repozytorium plików]
+
[http://wilk.erboka.org Jej repozytorium plików][[Kategoria:Postacie]]
 
 
 
[[Kategoria:Sarmaci]]
 
[[Kategoria:Sarmaci]]
 
[[Kategoria:Tuoleleńczycy]]
 
[[Kategoria:Tuoleleńczycy]]
 
[[Kategoria:Erbokańczycy]]
 
[[Kategoria:Erbokańczycy]]

Wersja z 10:09, 26 mar 2009

Ola de Bourbon-Hughson
Kraj zamieszkania Sarmacja, Erboka, Wandystan, Gnomia, Brugia
Funkcje publiczne Angelsfallfirst i Kasztelan Tuolelenkki.
Tytuł honorowy Jej Gideńska Ekscelencja Królowa Tuolelenkki, Kaiężna Turku, Mikkeli, Oulu, Tampere, Espoo, Hrabina Litawy, Diuczessa Jajeczka, Wataszka UKZT.
Znany również jako Ben Zijn, Roderyk de Uniqso, Jacek Paweł Serwach, Finve Feanor Helyanve, Duncan MacLeod, Jan Zbigniew Motylik, Rhadmor Wishmaster de Oceanborn, Rhadmor Ravendorff, Rhadmor Aleksander Tuomas (...) van Hälsing (...).

Ola de Bourbon-Hughson - Obywatelka Księstwa Sarmacji, mieszkanka Mandragoratu Wandystanu i Triumwiratu Erboki. Wilczyca Arktyczna, hermafrodyta bardziej w stronę samicy. W SecondLife jako Ola Banks.

Początki

Dokładna data jej urodzin jest nieznana. Ze względu na ochronę danych osobowych w Scholandii, nie można się dowiedzieć, kiedy dokładnie wykonano wpis w bazie danych rejestracji. Na początku mieszkała w Scholandii, później w Sarmacji, ale się nie udzielała. Wstapiła do Wandystanu niedawno po jego proklamowaniu, otrzymując ID B0044.

Wspóltworzyła także Królestwo Tanis i Sułtanat Al-Rajn.

Dowodwandystanola.jpg

Baridas

Pod koniec 2005 roku zapisała się do Dreamlandu. Jej ambicją było zamieszkanie w Domenie Królewskiej, jednak została przydzielona do Domeny Królewskiej-Baridas. W kilka dni po jej zapisaniu sie, Baridas ogłosił zerwanie Unii Ekkorskiej i niepodległość.

W Baridasie była Ministrem Spraw Wewnętrznych, dwukrotnie Ministrem Kultury, Nauki i Sportu, burmistrzem Gideny, Lordem Gubernatorem Gubernii Stołecznej. Przed odejściem podiadała tytuł Kwestora.

Solardia

W 2006 roku, po konflikcie interesów z ówczesnym MSW Baridasu, Majkelem Bumbum, odeszła do Solardii. Tam została Rządcą Valtarii, a później Księciem Cyberii.

Nominacja Książęca

Tu ukończyła jak dotąd swoją jedyną szkołę - Szkołę Podstawową nr 1 im. Morfeusza I Lucjusza.


Marchewka

W grudniu 2006 została obywatelką Księstwa Marchewki. Została pierwszym Królem Marchewki, po czym ze stworzonego wcześniej Województwa Tuoleleńskiego vel Republiki Tuoleleńskiej, stworzyła własne państwo, zaś część terenów oddając Konradowi, który utworzył Księstwo Marchewki-Galzonei. Później Tuolelenkka, jako wyspa, miała stać się częścią Księstwa Sarmacji, lecz Churał Ludowy stanowczo to oprotestował.

Do dziś jest urzędnikiem Kościoła Marchewnego.

Międzyczas

W 2007 roku pomieszkiwała to w Sarmacji, to w Wandystanie ; została tez obywatelką Wysokogórskiej Republiki Elfidy. Posiadała tytuł kawalera i Medal Ofiarodawców w Sarmacji.

Erboka

Do Erboki przyszła wraz z inkorporacją Tuolelenkki do Jajeczka, całkiem niedawno zaś ją odłaczyła. Sprawowała funkcję Koguta i Lorda Kurnika Jajeczka, gdzie posiada tytuł Diuka.

Wydała FOCHa, na mocy kórego zmieniła v-płeć.

Rodzina

Była członkini :

Rodu Bumbum - odeszła w wyniku kłótni.
Rodu Liberi - została wywalona za nieaktywność, bęąc kilka dni wcześniej w charakterze zastępującego Seniora Rodu.
Rodu Euskadi - Odeszła z własnej woli.

Aktualnie :

Ojciec - Kilku (Eryk z Adamas, Konrad de Cubalibre, Fryderyk Wilhelm I Bourbon, WolfEyes the Gray). Matka - Arabeska. Rodzeństwo : Filip Bourbon, Karolina Hughson, Annie Hughson. Dziadek - Bogusj de Cubalibre Potomstwo - Liczne. Ciotka - Takika.

Herby


Jej repozytorium plików