Micropedia.png

Nowa Micropedia jest jeszcze w fazie beta. W razie problemów, napisz maila na pomoc@wiki.mikronacje.info albo zgłoś go na kanale na Mikronacyjnym Discordzie!

Ola de Bourbon-Hughson: Różnice pomiędzy wersjami

Z Micropedia
imported>Rhadmor
(Przekierowanie do Ola Marcjan-Chojnacka)
 
Linia 1: Linia 1:
{{osoba infobox|osoba=Ola de Bourbon-Hughson
+
#REDIRECT [[Ola Marcjan-Chojnacka]]
|kraj=[[Sarmacja]], [[Erboka]], [[Wandystan]], [[Gnomia]], [[Brugia]]
 
|funkcje=Angelsfallfirst i Kasztelan Tuolelenkki.
 
|tytuł=Jej Gideńska Ekscelencja Królowa Tuolelenkki, Kaiężna Turku, Mikkeli, Oulu, Tampere, Espoo, Hrabina Litawy, Diuczessa Jajeczka, Wataszka UKZT.
 
|aka=Ben Zijn, Roderyk de Uniqso, Finve Feanor Helyanve, Duncan MacLeod, Jan Zbigniew Motylik, Rhadmor Wishmaster de Oceanborn, Rhadmor Ravendorff, Rhadmor Aleksander Tuomas (...) van Hälsing (...).
 
|organizacje=Towarzystwo Przyjaciół Gnomii}}
 
 
 
'''Ola-Kaarina Antti de Bourbon-Hughson-Marcjan-Chojnacka''' - Królowa Tarjaturunenatu Tuolelenkki, mieszkanka Mandragoratu Wandystanu i Triumwiratu Erboki. Skunksica długoogoniasta. W SecondLife jako Ola Banks.
 
 
 
== Początki ==
 
 
 
Dokładna data jej urodzin jest nieznana. Ze względu na ochronę danych osobowych w Scholandii, nie można się dowiedzieć, kiedy dokładnie wykonano wpis w bazie danych rejestracji.
 
Na początku mieszkała w Scholandii, później w Sarmacji, ale się nie udzielała. Wstapiła do Wandystanu niedawno po jego proklamowaniu, otrzymując ID B0044.
 
 
 
Wspóltworzyła także Królestwo Tanis i Sułtanat Al-Rajn.
 
[[Grafika:Dowodwandystanola.jpg|right]]
 
 
 
== Baridas ==
 
 
 
Pod koniec 2005 roku zapisała się do Dreamlandu. Jej ambicją było zamieszkanie w Domenie Królewskiej, jednak została przydzielona do Domeny Królewskiej-Baridas.  W kilka dni po jej zapisaniu sie, Baridas ogłosił zerwanie Unii Ekkorskiej i niepodległość.
 
 
 
W Baridasie była Ministrem Spraw Wewnętrznych, dwukrotnie Ministrem Kultury, Nauki i Sportu, burmistrzem Gideny, Lordem Gubernatorem Gubernii Stołecznej. Przed odejściem podiadała tytuł Kwestora.
 
 
 
== Solardia ==
 
 
 
W 2006 roku, po konflikcie interesów z ówczesnym MSW Baridasu, Majkelem Bumbum, odeszła do Solardii. Tam została Rządcą Valtarii, a później Księciem Cyberii. [[Grafika:Nominacjarhadmorcyberia.jpg|thumb|Nominacja Książęca]]
 
 
 
Tu ukończyła jak dotąd swoją jedyną szkołę - Szkołę Podstawową nr 1 im. Morfeusza I Lucjusza.
 
 
 
 
 
 
 
== Marchewka ==
 
 
 
W grudniu 2006 została obywatelką Księstwa Marchewki. Została pierwszym Królem Marchewki, po czym ze stworzonego wcześniej Województwa Tuoleleńskiego vel Republiki Tuoleleńskiej, stworzyła własne państwo, zaś część terenów oddając Konradowi, który utworzył Księstwo Marchewki-Galzonei. Później Tuolelenkka, jako wyspa, miała stać się częścią Księstwa Sarmacji, lecz Churał Ludowy stanowczo to oprotestował.
 
 
 
Do dziś jest urzędnikiem Kościoła Marchewnego.
 
 
 
== Międzyczas ==
 
W 2007 roku pomieszkiwała to w Sarmacji, to w Wandystanie ; została tez obywatelką Wysokogórskiej Republiki Elfidy.
 
Posiadała tytuł kawalera i Medal Ofiarodawców w Sarmacji.
 
 
 
== Erboka ==
 
Do Erboki przyszła wraz z inkorporacją Tuolelenkki do Jajeczka, całkiem niedawno zaś ją odłaczyła. Sprawowała funkcję Koguta i Lorda Kurnika Jajeczka, gdzie posiada tytuł Diuka.
 
 
 
== Rodzina ==
 
 
 
Była członkini :
 
 
 
Rodu Bumbum - odeszła w wyniku kłótni.<br />Rodu [Liberi] - wydalona za adopcję 50 osób.<br />
 
Rodu [[Euskadi]] - Odeszła z własnej woli.
 
 
 
== Herby ==
 
 
 
<gallery>
 
grafika:AleksanderPierwszy.png|<center>"Samozwańczy" herb Dwuzwierz.<br><i>W polu złotym na cztery przepasanym dwa zielone smoki naprzeciw siebie i takoż samo dwa czrane basiory</i></center>
 
grafika:Herb3.jpg|<center>Herb Wilczydusza posiadany wraz z tytułem sarmackim<br><i>Tarcza o dwu polach, na błekitnym pysk wilka, zaś na czarnym złota podkowa ; ponad to wilczy łeb ponad przyłbicą</i></center>
 
grafika:Herbkrolewskiwilka.svg|<center>Herb Królewski.</center>
 
</gallery>
 
 
 
 
 
[http://wilk.erboka.org Jej repozytorium plików]
 
 
[[Kategoria:Postacie]]
 
[[Kategoria:Postacie]]
 
[[Kategoria:Bourboni]]
 
[[Kategoria:Bourboni]]

Aktualna wersja na dzień 00:02, 24 lut 2018

Przekierowanie do: