Micropedia.png

Nowa Micropedia jest jeszcze w fazie beta. W razie problemów, napisz maila na pomoc@wiki.mikronacje.info albo zgłoś go na kanale na Mikronacyjnym Discordzie!

Sasha von Voo: Różnice pomiędzy wersjami

Z Micropedia
imported>Sasha von Voo
(Nowa strona: {{osoba |imie= Sasha |nazwisko= von Voo |kraj= Surmenia |funkcje= senator, burmistrz |tytul='''brak''' |aka= Sasha |organizacje= NUS }} ==Życiorys== '''Sasha von Voo''' mieszka w...)
 
imported>Pel Nander
m
 
(Nie pokazano 10 wersji utworzonych przez 3 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
{{osoba
+
{{osoba infobox
|imie= Sasha
+
|kraj=[[Surmenia]]
|nazwisko= von Voo
 
|kraj= [[Surmenia]]  
 
 
|funkcje= senator, burmistrz
 
|funkcje= senator, burmistrz
|tytul='''brak'''
+
|tytuł=hrabia
|aka= Sasha
+
|aka=Sasha
|organizacje= NUS
+
|organizacje= NUS}}
}}
+
 
 +
'''Sasha von Voo''' - lider partii NUS, pierwszy dyrektor UBOP, burmistrz Miasta Siczyn, obywatel Surmenii, wielokrotny senator;
  
 
==Życiorys==
 
==Życiorys==
'''Sasha von Voo''' mieszka w [[wirtualny świat|wirtualnym świecie]], w Surmenii od 13 lutego 2006 roku, zwerbowany przez ówczesnego MON Surmenii - Gadziola. Jest Liderem partii - Nowego Ugrupowania Surmeńskiego. Wielokrotnie zasiadał w Senacie. Ministrem był tylko raz, konkretnie piastował stanowisko Ministra Obrony Narodowej. Założył surmeński Urząd Badania Opinii Publicznej i od początku, nie przerwanie jest jego dyrektorem. Na początku listopada 2006 roku objął stanowisko burmistrza Miasta Siczyn i obejmuje je do dziś. Mniej więcej w czasie konfliktu na linii Surmenia - Sarmacja Sasha chciał odejść z Surmenii, więc stał się nieaktywny, lecz po mniej więcej dwóch miesiącach nie wytrzymał i wrócił :). W sierpniu 2007 był regentem Surmenii.
+
'''Sasha von Voo''' mieszka w [[wirtualny świat|wirtualnym świecie]], w Surmenii od 13 lutego 2006 roku, zwerbowany przez ówczesnego MON Surmenii - Gadziola. Przez miesiąc był zwykłym, szarym obywatelem, lecz patrząc jak inni rozwijali swoje kariery postanowił rozpocząć swoją. 24 Marca (w dniu swoich realnych urodzin) 2006 roku założył Urząd Badania Opinii Publicznej i prawie przez półtora roku był jego dyrektorem. Mniej więcej w czasie konfliktu na linii [[Surmenia]] - [[Sarmacja]] Sasha chciał odejść z Surmenii, więc stał się nieaktywny, lecz po mniej więcej dwóch miesiącach nie wytrzymał i wrócił :). We wrześniu 2006 roku miał sprawę w sądzie, co jest wyjaśnione niżej. W październiku został liderem [[NUS|Nowego Ugrupowania Surmeńskiego]], którym jest też obecnie. 3 listopada 2006 roku Król uczynił go burmistrzem miasta [[Siczyn]]. Sasha napisał stronę Siczyna i zapewnił miastu pomyślny rozwój. W marcu i kwietniu starał się pomóc Surmenii przetrwać kryzys niskiej aktywności mieszkańców. W swoim v życiu tylko 2 razy sprawował funkcję ministra - MON, lecz zrezygnował z niej po dwumiesięcznym piastowaniu stanowiska, i MSW. Od 14 sierpnia do 10 września 2007 roku był Regentem Królestwa Surmeńskiego. Niedługo potem, bo 29 września otrzymał tytuł hrabiowski. 22 października uzyskał obywatelstwo Monderii. Niedługo potem dostał się do rządu Victora de Zepp, jako MSW. 5 grudnia zrezygnował z pełnienia funkcji MSW, jednocześnie złożył dymisję ze stanowiska dyrektora UBOP i burmistrza miasta Siczyn.
  
==Ciemna strona ;)==
+
==Ciemna strona==
Niestety, w życiorysie pojawia się też "ciemna strona". Latem 2006 roku pojawiła się nowa postać imieniem Verax Deriterwesdon, która we wrześniu tego samego roku okazała się klonem Sashy. Stanął on przed sądem i został skazany, lecz partia założona przez klona (NUS), przeszła we władanie Sashy.
+
Niestety, w życiorysie pojawia się też "ciemna strona". Na początku lipca 2006 roku pojawiła się nowa postać imieniem Verax Deriterwesdon. 26 lipca 2006 roku Verax założyl partię NUS, przedstawiając gotowy już program. Partia szybko zyskała popularność, a jej członkowie dostali się w wyborach do Senatu. W drugiej połowie września tego samego roku okazało się, że Verax to klon Sashy. Sasha stanął przed sądem i został pobłażliwie skazany ze względu na okoliczności łagodzące. Partia założona przez klona (NUS), przeszła po tygodniu we władanie Sashy.
  
 
==Linki==
 
==Linki==
*[http://www.siczyn.yoyo.pl/ Strona Miasta Siczyn ]
+
*[http://www.siczyn.yoyo.pl/ Strona Miasta Siczyn ][[Kategoria:Postacie]]
*[http://www.0sasha0.yoyo.pl/wordpress/ Pamiętnik Sashy ]
 
 
 
 
[[Kategoria:Surmeńczycy]]
 
[[Kategoria:Surmeńczycy]]

Aktualna wersja na dzień 12:10, 26 mar 2009

Sasha von Voo
Kraj zamieszkania Surmenia
Funkcje publiczne senator, burmistrz
Tytuł honorowy hrabia
Znany również jako Sasha

Sasha von Voo - lider partii NUS, pierwszy dyrektor UBOP, burmistrz Miasta Siczyn, obywatel Surmenii, wielokrotny senator;

Życiorys

Sasha von Voo mieszka w wirtualnym świecie, w Surmenii od 13 lutego 2006 roku, zwerbowany przez ówczesnego MON Surmenii - Gadziola. Przez miesiąc był zwykłym, szarym obywatelem, lecz patrząc jak inni rozwijali swoje kariery postanowił rozpocząć swoją. 24 Marca (w dniu swoich realnych urodzin) 2006 roku założył Urząd Badania Opinii Publicznej i prawie przez półtora roku był jego dyrektorem. Mniej więcej w czasie konfliktu na linii Surmenia - Sarmacja Sasha chciał odejść z Surmenii, więc stał się nieaktywny, lecz po mniej więcej dwóch miesiącach nie wytrzymał i wrócił :). We wrześniu 2006 roku miał sprawę w sądzie, co jest wyjaśnione niżej. W październiku został liderem Nowego Ugrupowania Surmeńskiego, którym jest też obecnie. 3 listopada 2006 roku Król uczynił go burmistrzem miasta Siczyn. Sasha napisał stronę Siczyna i zapewnił miastu pomyślny rozwój. W marcu i kwietniu starał się pomóc Surmenii przetrwać kryzys niskiej aktywności mieszkańców. W swoim v życiu tylko 2 razy sprawował funkcję ministra - MON, lecz zrezygnował z niej po dwumiesięcznym piastowaniu stanowiska, i MSW. Od 14 sierpnia do 10 września 2007 roku był Regentem Królestwa Surmeńskiego. Niedługo potem, bo 29 września otrzymał tytuł hrabiowski. 22 października uzyskał obywatelstwo Monderii. Niedługo potem dostał się do rządu Victora de Zepp, jako MSW. 5 grudnia zrezygnował z pełnienia funkcji MSW, jednocześnie złożył dymisję ze stanowiska dyrektora UBOP i burmistrza miasta Siczyn.

Ciemna strona

Niestety, w życiorysie pojawia się też "ciemna strona". Na początku lipca 2006 roku pojawiła się nowa postać imieniem Verax Deriterwesdon. 26 lipca 2006 roku Verax założyl partię NUS, przedstawiając gotowy już program. Partia szybko zyskała popularność, a jej członkowie dostali się w wyborach do Senatu. W drugiej połowie września tego samego roku okazało się, że Verax to klon Sashy. Sasha stanął przed sądem i został pobłażliwie skazany ze względu na okoliczności łagodzące. Partia założona przez klona (NUS), przeszła po tygodniu we władanie Sashy.

Linki