Micropedia Skerleńska Nacjonalistyczna Partia Ludowa SNPL
Micropedia.png

Nowa Micropedia jest jeszcze w fazie beta. W razie problemów, napisz maila na pomoc@wiki.mikronacje.info albo zgłoś go na kanale na Mikronacyjnym Discordzie!

Skerleńska Nacjonalistyczna Partia Ludowa SNPL

Z Micropedia
Wersja z dnia 11:54, 8 maj 2011 autorstwa imported>Pel Nander (Skerleńska Nacjonalistyczna Partia Ludowa SNPL)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)

Skerleńska Nacjonalistyczna Partia Ludowa

Patriotyzm i oddanie ojczyźnie! Każdy szanujący się obywatel powinien uważać się za patriotę i dbać o jej dobro nie zależnie od rasy czy płci poglądów lub upodobać bo każdy jest obywatelem Skerls i każdy powinien stawiać dobro królestwa nad własne. Bo TO jest droga do zwycięstwa, zjednoczeni będziemy silniejsi, bo gdy kraj stanowi jedność wszystko staje się łatwiejsze ludzie dbają o siebie, politycy dbają o wizerunek kraju a inwestorzy i ministerstwo finansów dbają o rozwój gospodarczy, armia strzeże granic. Powiecie że to utopia? Nie !!!!!! Jesteśmy w stanie to zrobić, wystarczy tylko edukacja. Ludzie powinni zrozumieć że Naród I Kraj to wspólne dobro o które każdy powinien dbać i o nie walczyć w każdym aspekcie swojego życia. Bo naród to ludzie i ludzie to naród.

I. Każdy kto czyje się Skerliańczykiem, jest obywatelem o takich prawach jak inni ( mówimy o osobach posiadających obywatelstwo )

  • Rasa nie gra roli liczy się obywatelstwo

II. Gospodarka kraju jest połowicznie w rękach prywatnych inwestorów jak i strategiczne gałęzie przemysłu należą do państwa

III. Wolność obywateli powinna być na miejscu pierwszym bo wolny obywatel to szczęśliwy obywatel

IV. Armia powinna być nieodzowną częścią kraju i powinna zajmować honorowe miejsce w senacie