Nowa Micropedia jest jeszcze w fazie beta. W razie problemów, napisz maila na pomoc@wiki.mikronacje.info albo zgłoś go na kanale na Mikronacyjnym Discordzie!
II Rząd Tomasza Ivo Hugo (Rząd Książęcy): Różnice pomiędzy wersjami
Z Micropedia
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 3: | Linia 3: | ||
!Pozycja w arystokracji i szlachcie | !Pozycja w arystokracji i szlachcie | ||
!Stanowisko | !Stanowisko | ||
!Partia Polityczna | |||
!Okres urzędowania | !Okres urzędowania | ||
|- | |- | ||
|Tomasz Ivo Hugo | |Tomasz Ivo Hugo | ||
|Książę Sarmacji | |Książę Sarmacji | ||
| | |Kanclerz | ||
| | |niezależny | ||
|od 21 VII | |||
|- | |- | ||
|Krzysztof Kwazi | |Krzysztof Kwazi | ||
|Diuk | |Diuk | ||
| | |Podkanclerzy | ||
| | |Stronnictwo Federalne | ||
|od 21 VII | |||
|- | |- | ||
| | |Adrien Eryk Esjar Józef da Firenza | ||
| | |Wicehrabia | ||
| | |Minister Dziedzictwa Narodowego | ||
| | |Porozumienie Sarmackie | ||
| od 21 VII | |||
|- | |- | ||
|Martin Schlesinger-Asketil | |Martin Schlesinger-Asketil | ||
|Baron | |Baron | ||
| | |Minister Spraw Zagranicznych | ||
| | |Front Robót | ||
|-|} | | od 21 VII | ||
|- | |||
|Daniel Krak de Shall Vie | |||
|Baronet | |||
|Minister Spraw Obywatelskich | |||
|Front Robót | |||
| od 21 VII | |||
|- | |||
|Beznadziej Angloviasty | |||
|wicehrabia | |||
|Minister Spraw Wewnętrznych | |||
|Front Robót | |||
| od 21 VII | |||
|- | |||
|Marek Chojnacki | |||
|Diuk | |||
|Sekretarz w MSW | |||
|Stronnictwo Federalne | |||
| od 21 VII | |||
|- | |||
|Karolina von Lichtenstein | |||
|Diuczessa | |||
|Minister Informacji | |||
|Niezależna, ProPS | |||
| od 21 VII | |||
|} |
Aktualna wersja na dzień 19:57, 22 lip 2015
Personalia | Pozycja w arystokracji i szlachcie | Stanowisko | Partia Polityczna | Okres urzędowania |
---|---|---|---|---|
Tomasz Ivo Hugo | Książę Sarmacji | Kanclerz | niezależny | od 21 VII |
Krzysztof Kwazi | Diuk | Podkanclerzy | Stronnictwo Federalne | od 21 VII |
Adrien Eryk Esjar Józef da Firenza | Wicehrabia | Minister Dziedzictwa Narodowego | Porozumienie Sarmackie | od 21 VII |
Martin Schlesinger-Asketil | Baron | Minister Spraw Zagranicznych | Front Robót | od 21 VII |
Daniel Krak de Shall Vie | Baronet | Minister Spraw Obywatelskich | Front Robót | od 21 VII |
Beznadziej Angloviasty | wicehrabia | Minister Spraw Wewnętrznych | Front Robót | od 21 VII |
Marek Chojnacki | Diuk | Sekretarz w MSW | Stronnictwo Federalne | od 21 VII |
Karolina von Lichtenstein | Diuczessa | Minister Informacji | Niezależna, ProPS | od 21 VII |