Nowa Micropedia jest jeszcze w fazie beta. W razie problemów, napisz maila na pomoc@wiki.mikronacje.info albo zgłoś go na kanale na Mikronacyjnym Discordzie!
Ludwik Bourbon: Różnice pomiędzy wersjami
imported>Pel Nander mNie podano opisu zmian |
|||
Linia 10: | Linia 10: | ||
W tej chwili jest w stanie małżeńskim z '''Katrią Famme - Bourbon'''. | W tej chwili jest w stanie małżeńskim z '''Katrią Famme - Bourbon, '''nieoficjalnie w związku z '''Imeldą D'Arc.''' | ||
[[Kategoria:Postacie]] | [[Kategoria:Postacie]] | ||
[[Kategoria:Bourboni]] | [[Kategoria:Bourboni]] | ||
[[Kategoria:Templarzy]] | [[Kategoria:Templarzy]] | ||
[[Kategoria:Wurstlandczycy]] | [[Kategoria:Wurstlandczycy]] |
Wersja z 20:32, 1 lut 2011
Ogólne
Wielki Inkwizytor, Posiadacz Szyfru, Wielki Twórczy, Mistrz, Charyzmat, Poseł na Sejm Walny, Książę Królestwa Wurstlandii Ludwik Bourbon.

Najbliższy współpracownik Jego Królewskiej Mości Markusa I Vilandera, jego długoletni przyjaciel i wierny poddany. Zalicza się do tak zwanego Kręgu Starszych w Królestwa Wurstlandii. Nieoceniony i nieprzebrany wkład Jego Książęcej Mości w rozwój, a przede wszystkim samo powstanie i trwanie Wurstlandii jest nie do wynagrodzenia, bowiem przekracza ludzki umysł.
W tej chwili jest w stanie małżeńskim z Katrią Famme - Bourbon, nieoficjalnie w związku z Imeldą D'Arc.