Micropedia.png

Nowa Micropedia jest jeszcze w fazie beta. W razie problemów, napisz maila na pomoc@wiki.mikronacje.info albo zgłoś go na kanale na Mikronacyjnym Discordzie!

Bartosz Ugledan

Z Micropedia

Bartosz de Lima v-ur ... r. znany również jako Bartosz Ugledan i Ryan Almonde. W Zjednoczonym Królestwie Skandynawii znany jako Gaspar Fagel.

Bartosz de Lima

Były obywatel,polityk i Minister Obrony Rzeczpospolitej Klindojskiej, były jeden z liderów klindojskiej DPRK, i deputowany do Sejmu II i III kadencji.Wcześniej był obywatelem i żołnierzem w RSiT, potem był krótko mieszkańcem Rzeczpospolitej Sclavińskiej,w późniejszym czasie obywatel i były żołnierz i polityk w Wurstalndii.Obywatel i polityk Klindii Północnej zamieszkały w stolicy Klindii Płn. Warkoni.Były członek Klindojskiej Partii Jednosci.Gubernator Dominium Monarchii Klindii Południowej. Były generał i szef TRR KRL.Na stałe powrócił do Wurstlandii. Został uznany za zmarłego.

Bartosz Ugledan

Szlachcic Królestwa Wusrtlandii, pełni tam role posła i rotmistrza. Ugledan zdecydował się zostać na stałe w Wusrtlandii, choć swoją działalność prowadzi również w Santanii i Burgii, gdzie jest Ministrem Obrony Narodowej .Jest nie zbyt lubianą postacią w Siedmiogrodzie i Sclavinii.Dlaczego zmienił nazwisko ? Ugledan mówi że z powodów prywatnych, ale najprawdopodobniej chodziło o kłótnie z bratem Guedesem.Pełni obowiązki prezydenta w Klindii.Zrzekł się praw do Królestwa Klindojskiego i Klindońskiego.

Ryan Almonde

Minister Spraw Zagranicznych w Santanii i Burgii.

Gaspar Fagel

Założyciel Zjednoczonego Królestwa Skandynawii.