Micropedia.png

Nowa Micropedia jest jeszcze w fazie beta. W razie problemów, napisz maila na pomoc@wiki.mikronacje.info albo zgłoś go na kanale na Mikronacyjnym Discordzie!

Gofer

Z Micropedia

Gofer - bóbr z Winktown. Są różne plotki na temat jego narodzin. Jedne mówią o tym że powstał w wyniku mutacji pod wpływem Wirusa Wymuszonej Ewolucji, inne że w czasach młodości o kilka razy za dużo dostał kamieniem po łbie. Liczy się to że Gofer wraz ze swoją armią sklonowanych bobrów jest obecnie największym zagrożeniem dla Wolnego Miasta Winktown. Gofer jest twórcą Gildii Bobrów, Bractwa Ochrony Środowiska i innych proekologicznych organizacji działających w Winkowym Miasteczku. To on jest pomysłodawcą budowy Arki, dzięki której bobry dopłyną do ziemii obiecanej zwanej Okoczią. Po odnalezieniu w magazynie na zapleczu baru maszyny do klonowania, bobrzej plagi nie da się wytępić już z Winktown.

Gofer nazywany jest największym szkodnikiem tego miasta, ma więcej wrogów niż przyjaciół i czasem się boi wychodzić z domu na ulicę (jego położenie jest tajne).