Micropedia Harold Radioactiv III
Micropedia.png

Nowa Micropedia jest jeszcze w fazie beta. W razie problemów, napisz maila na pomoc@wiki.mikronacje.info albo zgłoś go na kanale na Mikronacyjnym Discordzie!

Harold Radioactiv III

Z Micropedia
Harold Radioactiv III
Harold Radioactiv III
Kraj zamieszkania Wolna Republika Winktown
Funkcje publiczne Generał.
Tytuł honorowy Stara Gwardia Winków
Znany również jako Raa Shaar, Zielony

Harold Radioactiv III znany także jako Zielony Harold. ur. 10.11.2063r.w UNKNOWN. zm. 1.12.3121r. na planecie Illokarr, w układzie słonecznym Thuringwethilla.


Mutant aktualnie zamieszkały w Wolnej Republiki Winktown. Jedyny posiadacz rozumnej rośliny, i to na swojej głowie. Barman Pubu "Pod różowym kundlem" najlepszej knajpy na Pollinie. Szejk paliwowy, posiadacz największej rafinerii ropy na kontynencie wschodnim "RR"- Radioactiv Rafinery, firma ta wyrabia paliwo dla sieci stacji benzynowych w Republice Winktown "Benzyna Bob'a" która także jest w posiadaniu Harolda. Firma Radioactiv Rafinery sponsoruje także drużynę piłkarską Harolda, RRFC Atom Krater. Harold jest także zarządcą elektrowni atomowej "Reaktor 5" która wywołuje plamy klimatyczne na całym Pollinie. H.Radioactiv jest także kaskaderem oraz profesjonalnym kierowcą zarówno aut rajdowych jak i dragsterów. Harold także jest twórcą znanego na całym świecie piwa "URANOWE" oraz posiadaczem 70% akcji tejże firmy. Reżyser, oraz posiadacz studia filmowego "HOLLYBOB" położonego na wzgórzu "Holly" w Maltsands. Samozwańczy generał wojsk WRWT. El Generalismo wojska ghuli. Architekt, oraz twórca aut własnej marki "Giga-Torque". By wypisać wszystko o nim, trzeba by było kilka godzin, i kilkadziesiąt stron.

Poszukiwany w kilku v-państwach za zamachy z użyciem bomb atomowych małej mocy, pod pseudonimami "██████████████████" oraz "█████████". (Pseudonimy zostały utajnione dla bezpieczeństwa państwa ).

Aktualnie Harold Radioactiv ma 191 lat, i po odtworzeniu części skóry i mięśni, swego czasu żył w Winktown, aktualne miejsce pobytu nie jest znane.