Micropedia.png

Nowa Micropedia jest jeszcze w fazie beta. W razie problemów, napisz maila na pomoc@wiki.mikronacje.info albo zgłoś go na kanale na Mikronacyjnym Discordzie!

Micropedia:Prawa autorskie

Z Micropedia
Please see Wikia:Licensing for details of the licensing on this wiki.
Warning! Information below may be outdated or incorrect.

Celem Micropedii jest dostarczanie informacji o mikronacjach dostępnej dla wszystkich. Obecne uregulowania prawne wymagają od nas, abyśmy skrupulatnie przestrzegali praw autorskich, informacje z Wikipedii będą wtedy ogólnie dostępne, a Micropedia uniknie kłopotów z wymiarem sprawiedliwości.

Treść Micropedii jest udostępniana w oparciu o licencję GNU Free Documentation Licence. Udziela się zezwolenia do kopiowania, rozpowszechniania lub modyfikację treści artykułów Micropedii zgodnie z zasadami Licencji GNU Wolnej Dokumentacji w wersji 1.2 lub dowolnej późniejszej opublikowanej przez Free Software Foundation; nie zawiera Sekcji Niezmiennych, bez Tekstu na Przedniej Okładce i bez Tekstu na Tylnej Okładce.

Zasadniczo oznacza to, że artykuły pozostaną na zawsze dostępne na zasadach wolnej licencji i mogą być używane przez każdego z obwarowaniami wyszczególnionymi poniżej, które zapewniają, że artykuły te pozostaną wolne. Micropedia zawiera również materiały tekstowe, dźwiękowe, graficzne lub inne, które są objęte innymi licencjami niż GNU FDL, np: Creative Commons, czy też należących do domeny publicznej tzn. gdy prawa autorskie do nich wygasły lub się ich zrzeczono.