Nowa Micropedia jest jeszcze w fazie beta. W razie problemów, napisz maila na pomoc@wiki.mikronacje.info albo zgłoś go na kanale na Mikronacyjnym Discordzie!

Paulina Celeste

Z Micropedia

Paulina Celeste Ivette - również Paulina Ivette Urodziła się 17 Marca 2007 roku, w grze w większości nie uznawanej za mikronację, wirtualnym-świecie.

 7 czerwca 2007 roku trafiła do Księstwa Sarmacji, gdzie rozpoczęła swoje prawdziwe życie w mikronacjach. Opuściła Księstwo Sarmacji wraz z odcięciem się RSiT od niej. Była aktywną mieszkanką Trizondalu, animatorką kultury. Twórczyni wielu inicjatyw społecznych takich jak Laboratorium Życia i Śmierci czy Uniwersytet Ludowy. Była członkini partii Prawica Narodów oraz redaktor naczelna jednej z najbardziej kontrowersyjnych gazet w v-świecie www.nczas.wordpress.com

1 lutego 2013 roku zrzekła się obywatelstwa Trizondalu wracając do Księstwa Sarmacji. Mieszkanka Czarnolasu należącego do GiS. Prowadzi tam cykl "Poznaj Czarnolas", gdzie zaznajamia ludzi ze specyfiką miasta. Jest również twórczynią nowopowstającego medium "Światło" o tematyce kulturoznawczej.

13 lutego 2013  Przywrócone jej zostało obywatelstwo Księstwa Sarmacji dzięki czemu stała się pełnoprawnym obywatelem.

3 marca 2013  roku została zadoptowana przez Irminę de Vellior-Buddus oraz Paulusa Buddus dołączając tym samym do rodu Elivardas. 

30 marca 2013 roku została Ministrem Polityki Prorodzinnej w GiS

9 czerwca 2013 roku została Premierem Gellonii i Starosarmacji w Księstwie Sarmacji

11 czerwca 2013 roku zakończyła kadencję na stanowisku Premiera Gellonii i Starosarmacji w Księstwie Sarmacji