Nowa Micropedia jest jeszcze w fazie beta. W razie problemów, napisz maila na pomoc@wiki.mikronacje.info albo zgłoś go na kanale na Mikronacyjnym Discordzie!
Lista baretek odznaczeń: Różnice pomiędzy wersjami
Z Micropedia
imported>Siergiusz (będzie kontynuowany...) |
imported>Stanisław Krzeptowski |
||
(Nie pokazano 7 wersji utworzonych przez 4 użytkowników) | |||
Linia 23: | Linia 23: | ||
| style="text-align: center" | [[Plik:N6.gif|81px]] | | style="text-align: center" | [[Plik:N6.gif|81px]] | ||
| [[Medal "Architekt Nordii"]] | | [[Medal "Architekt Nordii"]] | ||
|} | |||
=== [[Niderlandy]] === | |||
{| class="wikitable" | |||
! Baretka | |||
! Nazwa | |||
! Przyznany | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Order Lwa Niderlandzkiego.png|81px]] | |||
| [[Order Lwa Niderlandzkiego]] (Gwiazda) | |||
| [[Albert I van Oranje-Nassau]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Order_Lwa_Niderlandzkiego_I.png|81px]] | |||
| [[Order Lwa Niderlandzkiego]] (Krzyż Komandorski) | |||
| [[August IV Bierzyński de Medici]], [[Eleonora de Médici de Catalán]], [[Fryderyk Wilhelm van Oranje-Nassau]], [[Jerzy Maksymilian van Oranje-Nassau]], [[Konstancja Albertosiga van Oranje-Nassau]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Order Lwa Niderlandzkiego_II.png|81px]] | |||
| [[Order Lwa Niderlandzkiego]] (Krzyż Oficerski) | |||
| [[Ejnar van Helsing]], [[Julia S. de Clerq]], [[Tomasz van Egmond]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Order Lwa Niderlandzkiego_III.png|81px]] | |||
| [[Order Lwa Niderlandzkiego]] (Krzyż Rycerski) | |||
| [[Louis Lacroix]], [[Philip van Flamand]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Order_Wojskowy_Wilhelma.png|81px]] | |||
| [[Order Wojskowy Wilhelma]] (Gwiazda) | |||
| [[Albert I van Oranje-Nassau]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Order_Wojskowy_Wilhelma_I.png|81px]] | |||
| [[Order Wojskowy Wilhelma]] (Krzyż Komandorski) | |||
| [[Fryderyk Wilhelm van Oranje-Nassau]], [[Jerzy Maksymilian van Oranje-Nassau]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Order_Wojskowy_Wilhelma_II.png|81px]] | |||
| [[Order Wojskowy Wilhelma]] (Krzyż Oficerski) | |||
| ''Medal nieprzyznany'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Order_Wojskowy_Wilhelma_II.png|81px]] | |||
| [[Order Wojskowy Wilhelma]] (Krzyż Rycerski) | |||
| ''Medal nieprzyznany'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Oranski Order Domowy I.gif|81px]] | |||
| [[Orański Order Domowy]] (Krzyż Komandorski) | |||
| [[Albert I van Oranje-Nassau]], [[Fryderyk Wilhelm van Oranje-Nassau]], [[Konstancja Albertosiga van Oranje-Nassau]], [[Nicolas Dreder]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Oranski Order Domowy II.gif|81px]] | |||
| [[Orański Order Domowy]] (Krzyż Oficerski) | |||
| [[Tomasz van Egmond]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Oranski Order Domowy III.gif|81px]] | |||
| [[Orański Order Domowy]] (Krzyż Rycerski) | |||
| [[Jerzy Maksymilian van Oranje-Nassau]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Medal Brazowego Lwa I.png|81px]] | |||
| [[Medal Brązowego Lwa]] (Krzyż Komandorski) | |||
| [[Fryderyk Wilhelm van Oranje-Nassau]], [[Jerzy Maksymilian van Oranje-Nassau]], [[Philip van Flamand]], [[Tomasz van Egmond]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Medal Brazowego Lwa II.png|81px]] | |||
| [[Medal Brązowego Lwa]] (Krzyż Oficerski) | |||
| ''Medal nieprzyznany'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Medal Brazowego Lwa III.png|81px]] | |||
| [[Medal Brązowego Lwa]] (Krzyż Rycerski) | |||
| ''Medal nieprzyznany'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Order Wiernosci Zaslug I.gif|81px]] | |||
| [[Order Wierności i Zasług]] (Krzyż Komandorski) | |||
| [[Jerzy Maksymilian van Oranje-Nassau]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Order Wiernosci Zaslug II.gif|81px]] | |||
| [[Order Wierności i Zasług]] (Krzyż Oficerski) | |||
| [[Fryderyk Wilhelm van Oranje-Nassau]], [[Ejnar van Helsing]], [[Tomasz van Egmond]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Order Wiernosci Zaslug III.gif|81px]] | |||
| [[Order Wierności i Zasług]] (Krzyż Rycerski) | |||
| [[Louis Lacroix]], [[Tomasz van Egmond]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Brazowy Krzyz I.jpeg|81px]] | |||
| [[Brązowy Krzyż]] (Krzyż Komandorski) | |||
| ''Medal nieprzyznany'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Brazowy Krzyz II.gif|81px]] | |||
| [[Brązowy Krzyż]] (Krzyż Oficerski) | |||
| [[Philip van Flamand]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Brazowy Krzyz III.jpeg|81px]] | |||
| [[Brązowy Krzyż]] (Krzyż Rycerski) | |||
| ''Medal nieprzyznany'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Order Korony I.png|81px]] | |||
| [[Order Korony]] (Krzyż Komandorski) | |||
| [[Julia S. de Clerq]], [[Konstancja Albertosiga van Oranje-Nassau]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Order Korony II.png|81px]] | |||
| [[Order Korony]] (Krzyż Oficerski) | |||
| [[Jerzy Maksymilian van Oranje-Nassau]], [[Julia S. de Clerq]], [[Mateusz Smiff]], [[Philip van Gogh]], [[Ludwik Tomlinson]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Order Korony III.png|81px]] | |||
| [[Order Korony]] (Krzyż Rycerski) | |||
| [[Louis Lacroix]], [[Nicolas Dreder]], [[Wilhelm Burbon]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Krzyz Wojskowy I.png|81px]] | |||
| [[Krzyż Wojskowy]] (Krzyż Komandorski) | |||
| [[Fryderyk Wilhelm van Oranje-Nassau]], [[Jerzy Maksymilian van Oranje-Nassau]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Krzyz Wojskowy II.png|81px]] | |||
| [[Krzyż Wojskowy]] (Krzyż Oficerski) | |||
| ''Medal nieprzyznany'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Krzyz Wojskowy III.png|81px]] | |||
| [[Krzyż Wojskowy]] (Krzyż Rycerski) | |||
| ''Medal nieprzyznany'' | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Medal Intronizacyjny Alberta.gif|81px]] | |||
| [[Medal Intronizacyjny Alberta]] | |||
| [[Albert I van Oranje-Nassau]], [[Fryderyk Wilhelm van Oranje-Nassau]], [[Jerzy Maksymilian van Oranje-Nassau]], [[Julia S. de Clerq]], [[Nicolas Dreder]], [[Piotr Konstanty Petrowicz de Catalán]], [[Pius Maria Facibeni]], [[Tomasz van Egmond]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Medal Jubileuszowy.png|81px]] | |||
| [[Medal Jubileuszowy I Rocznicy Istnienia Niderlandów]] | |||
| [[Albert I van Oranje-Nassau]], [[Franz Ferdinand Habsburg]], [[Jerzy Maksymilian van Oranje-Nassau]], [[Julia S. de Clerq]], [[Leon II]] (Lorenzo de Medici), [[Markos Viktorjosigos apo Zep]], [[Nicolas Dreder]], [[Piotr Konstanty Petrowicz de Catalán]], [[Pius Maria Facibeni]], [[Tristan de Filippetti]] | |||
|} | |||
=== [[Republika Palmowa]] === | |||
{| class="wikitable" | |||
! Baretka | |||
! Nazwa | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:LP1.jpg|81px]] | |||
| [[Order Palmy Królewskiej]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:LP2.png|81px]] | |||
| [[Order Rewolucji 13-tego Lipca]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:LP3.png|81px]] | |||
| [[Krzyż Prezydencki]] (I stopnia) | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:LP4.png|81px]] | |||
| [[Krzyż Prezydencki]] (II stopnia) | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | [[Plik:LP5.png|81px]] | |||
| [[Krzyż Prezydencki]] (III stopnia) | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:LP6.png|81px]] | |||
| [[Krzyż Prezydencki]] (IV stopnia) | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:LP7.png|81px]] | |||
| [[Krzyż Prezydencki]] (V stopnia) | |||
|} | |} | ||
Linia 51: | Linia 196: | ||
| style="text-align: center" | [[Plik:RLS7.png|81px]] | | style="text-align: center" | [[Plik:RLS7.png|81px]] | ||
| [[Medal Lenina]] | | [[Medal Lenina]] | ||
|} | |} | ||
Linia 60: | Linia 204: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | [[Plik:T1.png|81px]] | | style="text-align: center" | [[Plik:T1.png|81px]] | ||
| [[Order Chwały]] | | [[Order Chwały]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | [[Plik:T2.png|81px]] | | style="text-align: center" | [[Plik:T2.png|81px]] | ||
Linia 106: | Linia 250: | ||
| style="text-align: center" | [[Plik:T15.png|81px]] | | style="text-align: center" | [[Plik:T15.png|81px]] | ||
| [[Miecz Królewski]] | | [[Miecz Królewski]] | ||
|} | |||
=== [[Republika Azymutii]] === | |||
{| class="wikitable" | |||
! Baretka | |||
! Nazwa | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Medal_narodowy_baretka.jpg|80px]] | |||
| [[Medal Narodowy]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:Order_australii_baretka_cywilna.png|80px]] | |||
| [[Order Azymutii]] (cywilny) | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | [[Plik:Order_australii_baretka_wojskowa.png|80px]] | |||
| [[Order Azymutii]] (wojskowy) | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Nagrody]] | [[Kategoria:Nagrody]] | ||
[[Kategoria:Strony przeglądowe]] |
Aktualna wersja na dzień 20:45, 24 kwi 2015
Lista baretek odznaczeń - spis baretek odznaczeń cywilnych oraz wojskowych używanych w Mikroświecie.
Królestwo Nordii
Baretka | Nazwa |
---|---|
Gwiazda Północy (I kl.) | |
Gwiazda Północy (II kl.) | |
Gwiazda Północy (III kl.) | |
Gwiazda Północy (IV kl.) | |
Gwiazda Północy (V kl.) | |
Medal "Architekt Nordii" |
Niderlandy
Republika Palmowa
Baretka | Nazwa |
---|---|
Order Palmy Królewskiej | |
Order Rewolucji 13-tego Lipca | |
Krzyż Prezydencki (I stopnia) | |
Krzyż Prezydencki (II stopnia) | |
Krzyż Prezydencki (III stopnia) | |
Krzyż Prezydencki (IV stopnia) | |
Krzyż Prezydencki (V stopnia) |
Republika Ludowa Siedmiogrodu
Baretka | Nazwa |
---|---|
Order Turula Czarnego | |
Order Odrodzenia Siedmiogrodu | |
Order Bohatera RLS | |
Wojenny Order Siedmiogrodzki | |
Medal Za Obronę Granic RLS | |
Order NLRW | |
Medal Lenina |
Trizondal
Republika Azymutii
Baretka | Nazwa |
---|---|
Medal Narodowy | |
Order Azymutii (cywilny) | |
Order Azymutii (wojskowy) |