Nowa Micropedia jest jeszcze w fazie beta. W razie problemów, napisz maila na pomoc@wiki.mikronacje.info albo zgłoś go na kanale na Mikronacyjnym Discordzie!
Lista baretek odznaczeń: Różnice pomiędzy wersjami
Z Micropedia
imported>Siergiusz (będzie kontynuowany...) |
imported>Siergiusz Nie podano opisu zmian |
||
Linia 23: | Linia 23: | ||
| style="text-align: center" | [[Plik:N6.gif|81px]] | | style="text-align: center" | [[Plik:N6.gif|81px]] | ||
| [[Medal "Architekt Nordii"]] | | [[Medal "Architekt Nordii"]] | ||
|} | |||
=== [[Republika Palmowa]] === | |||
{| class="wikitable" | |||
! Baretka | |||
! Nazwa | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | [[Plik:LP1.jpg|81px]] | |||
| [[Order Palmy Królewskiej]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:LP2.png|81px]] | |||
| [[Order Rewolucji 13-tego Lipca]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:LP3.png|80px]] | |||
| [[Krzyż Prezydencki]] (I stopnia) | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:LP4.png|81px]] | |||
| [[Krzyż Prezydencki]] (II stopnia) | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:LP5.png|81px]] | |||
| [[Krzyż Prezydencki]] (III stopnia) | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:LP6.png|81px]] | |||
| [[Krzyż Prezydencki]] (IV stopnia) | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Plik:LP7.png|81px]] | |||
| [[Krzyż Prezydencki]] (V stopnia) | |||
|} | |} | ||
Linia 51: | Linia 77: | ||
| style="text-align: center" | [[Plik:RLS7.png|81px]] | | style="text-align: center" | [[Plik:RLS7.png|81px]] | ||
| [[Medal Lenina]] | | [[Medal Lenina]] | ||
|} | |} | ||
Linia 60: | Linia 85: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | [[Plik:T1.png|81px]] | | style="text-align: center" | [[Plik:T1.png|81px]] | ||
| [[Order Chwały]] | | [[Order Chwały]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | [[Plik:T2.png|81px]] | | style="text-align: center" | [[Plik:T2.png|81px]] | ||
Linia 106: | Linia 131: | ||
| style="text-align: center" | [[Plik:T15.png|81px]] | | style="text-align: center" | [[Plik:T15.png|81px]] | ||
| [[Miecz Królewski]] | | [[Miecz Królewski]] | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Nagrody]] | [[Kategoria:Nagrody]] |
Wersja z 11:08, 2 cze 2013
Lista baretek odznaczeń - spis baretek odznaczeń cywilnych oraz wojskowych używanych w Mikroświecie.
Królestwo Nordii
Baretka | Nazwa |
---|---|
Gwiazda Północy (I kl.) | |
Gwiazda Północy (II kl.) | |
Gwiazda Północy (III kl.) | |
Gwiazda Północy (IV kl.) | |
Gwiazda Północy (V kl.) | |
Medal "Architekt Nordii" |
Republika Palmowa
Baretka | Nazwa |
---|---|
Order Palmy Królewskiej | |
Order Rewolucji 13-tego Lipca | |
Krzyż Prezydencki (I stopnia) | |
Krzyż Prezydencki (II stopnia) | |
Krzyż Prezydencki (III stopnia) | |
Krzyż Prezydencki (IV stopnia) | |
Krzyż Prezydencki (V stopnia) |
Republika Ludowa Siedmiogrodu
Baretka | Nazwa |
---|---|
Order Turula Czarnego | |
Order Odrodzenia Siedmiogrodu | |
Order Bohatera RLS | |
Wojenny Order Siedmiogrodzki | |
Medal Za Obronę Granic RLS | |
Order NLRW | |
Medal Lenina |