Micropedia.png

Nowa Micropedia jest jeszcze w fazie beta. W razie problemów, napisz maila na pomoc@wiki.mikronacje.info albo zgłoś go na kanale na Mikronacyjnym Discordzie!

Alejandro de Catalán

Z Micropedia

Skarlandzka Rodzina Królewska

Catalan-Escudo.png

Strona Skarlandzkiej Rodziny Królewskiej

Alejandro de Catalan- członek królewskiej rodziny Skarlandzkiej Catalan, syn Norberta I. Zmarł 6 sierpnia 2011 roku wskutek morderstwa. Spoczywa on na Wurstlandzkim cmenatrzy w Krypcie Zasłużonych. Oto komunikat który został wyadny po znalezieniu ciała:

Dzisiaj o godzinie 12:00 znaleziono ciało martwego Księcia Alejandro de Catalan, osierocił on syna Arthuro de Catalana. Książę został zamordowany, sprawca póki co pozostaje nieznany. JKW został okrutnie zabity poprzez dziesięciokrotne dźgnięcie nożem, wcześniej został ogłuszony. Nie wiadomo jak morderca przemknął przez straż.

Odnaleziono rownież kartkę która wyrażała jego ostatnią wolę:

Na początku pragnę przeprosić Patriarchę Kościoła Katolicko Wurstlandzkiego i prosić go o odprawienie ceremonii pogrzebowej. W ramach rekompensaty chciałbym przekazać cały mój dobytek, który zostanie na rzecz Kościoła. Pragnę aby na moim dworku odbył się bezpośrednio po moim pogrzebie bal pożegnalny na którego jeszcze za życia wszystkich zapraszam.

Były premier Skarlandu, były prefekt ds. kultury i nauki PKR, były minister kultury i i sportu RF, były marszałek sejmu RON, były doradca króla Królestwa Wurstlandii w sprawach kultury i oświaty.

Posiada tytuły: Księcia León, barona RON, szlachcica KW.

Były duchowny Kościoła Rotrio-Katolickiego i Kościoła Wurstlandzko-Katolickiego.

Ambasador KW w Królestwie Nordii.

Prezenter Skarland TV.

Aktualny awatar JKW.
Stary awatar JKW.