Nowa Micropedia jest jeszcze w fazie beta. W razie problemów, napisz maila na pomoc@wiki.mikronacje.info albo zgłoś go na kanale na Mikronacyjnym Discordzie!

Jan Godowski

Z Micropedia
Jan Godowski
Kraj zamieszkania Sarmacja
Funkcje publiczne Mer Srebrnego Rogu
Tytuł honorowy baronet
Znany również jako janek.pl

Jan Godowski, ur. 14 grudnia 1981 w Lubaczowie. Obywatel Sarmacki, Obywatel Teutoński, Trwały Mieszkaniec. Dnia 31 sierpnia 2006 r. zamieszkał w Księstwie Sarmacji.

Od początku swojego pobytu w Księstwie Sarmacji mieszkał w stolicy Terytorium Koronnego w Grodzisku. Od samego początku obecny na liście dyskusyjnej. Obywatelstwo otrzymał dnia 20 września 2006 roku. Od dnia 27 grudnia 2006 roku mieszkaniec Srebrnego Rogu, rozpoczął tam swoją pierwszą pracę umysłową na stanowisku Rzecznika Prasowego. Od dnia 14 stycznia 2007 Sekretarz Miasta od dnia 21 luty 2007 sprawuje funkcję Mera Srebrnego Rogu. 6 grudnia założył swoją pierwszą firmę w Syriuszu, obecnie jeden z największych przedsiębiorców sarmackich. Odznaczony Medalem Ofiarodawców Sarmacji. W okresie od 30 stycznia 2007 do 6 kwietnia 2007 roku członek NZM. Dnia 25 maja 2007, w dniu Święta Pięciolecia Sarmacji odznaczony Medalem Pięciolecia oraz uzyskał tytuł szlachecki baroneta.

Inicjatywy

Jan Godowski rozpoczął swoją przygodę w prowadzeniu sarmackich przedsiębiorstw, zakładając swoje firmy produkcyjne. Założył również prowadzony przez siebie portal gospodarczy eXpander.

Adresy stron związanych z Janem Godowskim