Nowa Micropedia jest jeszcze w fazie beta. W razie problemów, napisz maila na pomoc@wiki.mikronacje.info albo zgłoś go na kanale na Mikronacyjnym Discordzie!

Trizondalski Dom Kultury i Tradycji

Z Micropedia

Trizondalski Dom Kultury i Tradycji(w skrócie TDKiT) - organizacja mająca zajmować się opisywaniem historii wirtualnej Księstwa Trizondalu oraz zachęcaniem nowych mieszkańców do osiedlenia się na terenie Trizondalu. Początkowo pojawił się pomysł na stworzenie wspólnej inicjatywy dla trzech narodów, niestety ale tylko Trizondalczycy potrafili się sprawnie zaangażować w prace nad opracowaniem własnej historii wirtualnej, w związku z tym 10 czerwca powstał Trizondalski Dom Kultury i Tradycji.

Miejsce działania

Trizondalski Dom Kultury i Tradycji działa jedynie na forum Rzeczpospolitej Sclavinii i Trizondalu gdzie publikowane są różne opisy historyczne, a nawet biografie. Oficjalnie TDKiT ma 3 siedziby: w Trizopolis, w Rotterze i w Meridzie.

Rozważano przeniesienie wszystkich opracowań na stronę, jednak gdy powstało Muzeum RSiT z własną stroną właśnie tam ukazują się wszystkie (a przynajmniej większość) opracowań historycznych TDKiT.

Opracowania

W ciągu kilku miesięcy Trizondalski Dom Kultury i Tradycji wydał w sumie ok. 35 opracowań dotyczących dawnego Księstwa Trizondalu, a oto najważniejsze:


Zobacz też: