Micropedia.png

Nowa Micropedia jest jeszcze w fazie beta. W razie problemów, napisz maila na pomoc@wiki.mikronacje.info albo zgłoś go na kanale na Mikronacyjnym Discordzie!

Patryk I Labacki

Z Micropedia
Patryk I Labacki
Kraj zamieszkania Natania
Funkcje publiczne Król Natanii
Tytuł honorowy Król, Cesarz (Labacja)
Znany również jako Patryk Kroll

Patryk I Labacki, (Patryk Labacki) - Patryk Kroll - król Natanii od 7 lipca 2004 roku do 27 listopada 2005 roku oraz od 11 stycznia 2006 roku do dziś.

Teutonia

Swą przygodę z wirtualnymi państwami rozpoczął 30 listopada 2003 roku jako sekretarz Kancelarii Cesarstwa Teutonii. W późniejszym okresie został senatorem I i II kadencji Senatu Cesarstwa Teutonii. Za swoją działalność w Teutonii nadany mu został tytuł baroneta. W późniejszym okresie odebrano mu ten tytuł.

Labacja

Przez dwa miesiące Patryk I Labacki był władcą swego państwa - Cesarstwa Labacji. W czerwcu 2004 roku Patryk I chciał nawiązać stosunki dyplomatyczne z Królestwem Natanii. Dzieki temu poznał rządzącego Natanią Ingawaara. Wkrótce potem Labacja stała się częścią Natanii.

Natania

W dniu 7 lipca 2004 roku Ingawaar koronował Patryk Krolla na króla Natanii.Od tego czasu kraj rozwija się dobrze. Największymi sukcesami Patryka I Labackiego jest to, że Natania uznawana jest przez "wielką trójcę" i wprowadzenie systemu gospodarczego "Syriusz" po podpisaniu Unii Gospodarczej z Księstwem Sarmacji oraz członkostwo Królestwa Natanii w Sojuszu Dreamlandzko - Scholandzkim jako państwo stowarzyszone.

W dniu 27 listopada 2005 roku abdykował na rzecz tana Maara Ingawaara - nosił tytuł earla i Króla Seniora. Pełnił funkcje MSZ i Premiera Królestwa Natanii. Od 11 stycznia 2006 roku jest ponownie królem Natanii po odejściu Patryka II Ingawaara.

W marcu 2007 roku Patryk I podpisał akt unii gospodarczej z Księstwem Sarmacji dzięki czemu Królestwo Natanii obecni korzysta z sarmackiego systemu gospodarczego Syriusz. W połowie listopada 2007 roku podpisał umowę o podwójnym obywatelstwie z Księstwem Sarmacji.

Prywatnie

Patryk I jest członkiem rodu Liberi. Jego małżonką jest Fabiola de Wilibard - Liberi. Dziećmi Patryka I są Asmara von Laue i Alexander Paulista.