Nowa Micropedia jest jeszcze w fazie beta. W razie problemów, napisz maila na pomoc@wiki.mikronacje.info albo zgłoś go na kanale na Mikronacyjnym Discordzie!

Pel Nander

Z Micropedia

Pel Nander - aka "Mglisty Puma" lub jako postać alternatywna Urgh Warmork v-ur. 28 kwietnia 2008 r. w Nowym Nowogradzie (Nowe Miasto Nowogradzkie), ze słoika. Powstał w tajnym laboratorium o jeszcze tajniejszej siedzibie. Transhuman, przez niektórych uważany za klona lub bota. 22 maja 2008 roku zarejestrował się na Forum Mikronacje. 18.06.2008 na The Micronational Cartography Society (MCS). 26.06.2008 na forum OPM. 05.07.2008 zarejestrował się na forum Młode Winki. 03.08.2008 w Słomagromska Republika Ludowa. 07.10.2008 na Republika Herbaciana. 6 listopad 2008 na Micropedia.

Mieszkaniec i obywatel Interlandu, Okoczii i Winktown.

Charakterystyka i poglądy

nihilista, antymonarchista, republikanin, demokrata, wolnościowiec, kosmopolita, antyarystokrata, propagator mikronacyjnej idei i równości, z zamiłowania geograf, historyk, polityk, ...

Działalność

Interland

- pełni lub pełnił m.in funkcje:

  • Zastępca Prezydenta na czas jego podróży zagranicznych.

Okoczia

W Okoczii znany jako Mglisty Puma (Pel "Mglisty Puma" Nander).

- pełni lub pełnił m.in funkcje:

  • Starszy Puchacz do spraw Kultury i Tradycji
  • Mędrzec Wiecu
  • Ambasador-Wysłannik Okoczii w Winktown

Winktown


Inne

Nie ma mnie dla waszych państw, systemów, korporacji, granic, religii, podziałów, pogardy, wyzysku, kłamstw. Dla was nigdy się nie narodziłem , nie byłem, nie żyłem. Z miejsca, w którym już nikogo nie ma. Świat - V-świat. NUERHA.